Tipy na naše partnery, jejichž služby a produkty vřele doporučujeme:

Dentální klinika Élysée nabízí bezkonkurenční ordinační bělení zubů a dentální hygienu v Praze.

Bydlím doma kromě dalších služeb nabízí i odkup podílu nemovitosti. To může být jednou z možností, pokud potřebujete získat finanční prostředky.

Kuchyně Most – vyberte si optimální řešení vaší kuchyně v bytovém studiu Šujan v Mostě. Nabízí široký výběr vestavěných spotřebičů, včetně výroby kuchyňské linky a nábytku na míru.

Své zdraví v rámci rehabilitace můžete podpořit i přírodními doplňky stravy od německého výrobce Tisso prvotřídní kvality.

Půjčovna nářadí Olomouc – v půjčovně nářadí Jan Zlocha ve Velkém Újezdě naleznete stavební lasery, hliníkové lešení, bourací a vrtací kladiva, drážkovací frézy, a další techniku.

Tapetování Praha – Dušan Pecháček z firmy PROFEX nabízí prvotřídní tapetování v Praze a okolí. Dokáže poradit, doporučit i nakoupit ty nejlepší vinylové tapety nebo fototapety pro děti. Samozřejmostí je precizní vylepení a finalizace

Ubytování Nové Losiny v Jeseníkách v malebné Chalupě pro mě.

Firemní teambuildingové akce zajišťuje Agentura Říha z Prahy.

Ubytování Svratka – Roubenka Štěpánka je ideálním místem, kam zavítat na dovolenou při léčení a další rekonvalescenci.

Tip pro zemědělce: traktory Valtra jsou kombinací všestranných funkcí a inovativních technologií pro vytvoření maximálního pohodlí. Mrkněte na jejich web.